RNX038130MFNLB
MFR.Part #
RNX038130MFNLB
JLCPCB Part #
C1446611
Description
-55℃~+150℃ 130MΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS