RWR80S1R96FRB12
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR80S1R96FRB12
JLCPCB Part #
C1455798
Package
Plugin,D2.4xL10.3mm
Description
-55℃~+250℃ 1.96Ω 2W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors