RNC55J4481BSRE565
MFR.Part #
RNC55J4481BSRE565
JLCPCB Part #
C3504545
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.48kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors