RNC55J2003DSRE865
MFR.Part #
RNC55J2003DSRE865
JLCPCB Part #
C3475472
Description
-65℃~+175℃ 125mW 200kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors