RNC55J2003DSRE665
MFR.Part #
RNC55J2003DSRE665
JLCPCB Part #
C3557262
Description
-65℃~+175℃ 125mW 200kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors