RNC55J1003DSRE865
MFR.Part #
RNC55J1003DSRE865
JLCPCB Part #
C3566691
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors