RNC55J2003DSRE765
MFR.Part #
RNC55J2003DSRE765
JLCPCB Part #
C3528428
Description
-65℃~+175℃ 125mW 200kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors