RNC55J1500FSB14
MFR.Part #
RNC55J1500FSB14
JLCPCB Part #
C1441367
Description
-65℃~+175℃ 125mW 150Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors