Y116940K0000B9L
MFR.Part #
Y116940K0000B9L
JLCPCB Part #
C3978094
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 400mW 40kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS