Y16241K74000T9R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16241K74000T9R
JLCPCB Part #
C4091381
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 1.74kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS