CPCC10470R0KE31
MFR.Part #
CPCC10470R0KE31
JLCPCB Part #
C1433236
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 10W 470Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS