RNC55J10R2BRRSL
MFR.Part #
RNC55J10R2BRRSL
JLCPCB Part #
C3399924
Description
-65℃~+175℃ 10.2Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors