BFC238331304
MFR.Part #
BFC238331304
JLCPCB Part #
C5558202
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 300nF 350V、1kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS