ERL0522M000GNBF37
MFR.Part #
ERL0522M000GNBF37
JLCPCB Part #
C3424183
Description
-65℃~+175℃ 125mW 22MΩ Metal Film Resistor ±2% ±350ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors