RNC55H9091BSRE5
MFR.Part #
RNC55H9091BSRE5
JLCPCB Part #
C3540459
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors