RNC55H78R7DSB14
MFR.Part #
RNC55H78R7DSB14
JLCPCB Part #
C1448402
Description
-65℃~+175℃ 125mW 78.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors