RNC55H18R7DSB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55H18R7DSB14
JLCPCB Part #
C1455440
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 18.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors