RNC55H5622BSRE8
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55H5622BSRE8
JLCPCB Part #
C3526659
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 56.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors