PTF651K0500BYEK
MFR.Part #
PTF651K0500BYEK
JLCPCB Part #
C1442994
Description
-55℃~+150℃ 1.05kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS