RNC55H5113FRRE865
MFR.Part #
RNC55H5113FRRE865
JLCPCB Part #
C3499260
Description
-65℃~+175℃ 125mW 511kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors