Y008810K0000V0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y008810K0000V0L
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 600mW ±0.005% ±5ppm/℃ - Through Hole Resistors