MCA12060D5232BP100
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MCA12060D5232BP100
JLCPCB Part #
C4233654
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 250mW 52.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS