RN65D2100FBSL
MFR.Part #
RN65D2100FBSL
JLCPCB Part #
C1427475
Description
-65℃~+175℃ 210Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors