RNC55H4531BSRSL65
MFR.Part #
RNC55H4531BSRSL65
JLCPCB Part #
C3510446
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.53kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors