RNC65J2200BRB14
MFR.Part #
RNC65J2200BRB14
JLCPCB Part #
C3443971
Description
-65℃~+175℃ 220Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors