RN55C8251DR36
MFR.Part #
RN55C8251DR36
JLCPCB Part #
C1775817
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors