RN65C1474FB14
MFR.Part #
RN65C1474FB14
JLCPCB Part #
C3515638
Description
-65℃~+175℃ 1.47MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors