RNC55H1371BSR3665
MFR.Part #
RNC55H1371BSR3665
JLCPCB Part #
C3429896
Description
-65℃~+175℃ 1.37kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors