RN60C5001DRE6
MFR.Part #
RN60C5001DRE6
JLCPCB Part #
C1779079
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors