RNC55H1100FRRE7
MFR.Part #
RNC55H1100FRRE7
JLCPCB Part #
C3563220
Description
-65℃~+175℃ 110Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors