CMF5520M000GKEB
MFR.Part #
CMF5520M000GKEB
JLCPCB Part #
C3440953
Description
-55℃~+175℃ 20MΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS