RNC55H1100FRRE8
MFR.Part #
RNC55H1100FRRE8
JLCPCB Part #
C3408424
Description
-65℃~+175℃ 110Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors