RNC55H1072BSRSL65
MFR.Part #
RNC55H1072BSRSL65
JLCPCB Part #
C3382556
Description
-65℃~+175℃ 10.7kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors