ERC55374R00BEEK500
MFR.Part #
ERC55374R00BEEK500
JLCPCB Part #
C3481152
Description
-65℃~+175℃ 125mW 374Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS