RNC55H1071BSRSL65
MFR.Part #
RNC55H1071BSRSL65
JLCPCB Part #
C3390245
Description
-65℃~+175℃ 1.07kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors