RNC55H1052FSRSL
MFR.Part #
RNC55H1052FSRSL
JLCPCB Part #
C3434138
Description
-65℃~+175℃ 10.5kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors