RN60C33R2FRE6
MFR.Part #
RN60C33R2FRE6
JLCPCB Part #
C1774273
Description
-65℃~+175℃ 250mW 33.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors