RNC55H1042BSRE865
MFR.Part #
RNC55H1042BSRE865
JLCPCB Part #
C3540352
Description
-65℃~+175℃ 10.4kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors