RL20S222JRE6
MFR.Part #
RL20S222JRE6
JLCPCB Part #
C3533165
Description
-65℃~+175℃ 2.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors