RNC55H1742DSRE5
MFR.Part #
RNC55H1742DSRE5
JLCPCB Part #
C3545682
Description
-65℃~+175℃ 125mW 17.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors