Y1628105R000Q9W
MFR.Part #
Y1628105R000Q9W
JLCPCB Part #
C4344573
Description
-55℃~+150℃ 105Ω 750mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS