RNC50K6813FRB14
MFR.Part #
RNC50K6813FRB14
JLCPCB Part #
C3387493
Description
-65℃~+175℃ 100mW 681kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors