RNC50J6813FRB14
MFR.Part #
RNC50J6813FRB14
JLCPCB Part #
C1488535
Description
-65℃~+175℃ 100mW 681kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors