RNC55K6813FRB14
MFR.Part #
RNC55K6813FRB14
JLCPCB Part #
C1423653
Description
-65℃~+175℃ 125mW 681kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors