Y16901R60000B0L
MFR.Part #
Y16901R60000B0L
JLCPCB Part #
C1487472
Description
-55℃~+150℃ 1.6Ω 8W ±0.1% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors