RNC50K1002FRRE5
MFR.Part #
RNC50K1002FRRE5
JLCPCB Part #
C3446552
Description
-65℃~+175℃ 100mW 10kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors