PTF6542K200FYBF
MFR.Part #
PTF6542K200FYBF
JLCPCB Part #
C1452501
Description
-55℃~+150℃ 250mW 42.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors