RNC50J1783FSRE5
MFR.Part #
RNC50J1783FSRE5
JLCPCB Part #
C3479727
Description
-65℃~+175℃ 100mW 178kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors