RNC50J1781BSRE8
MFR.Part #
RNC50J1781BSRE8
JLCPCB Part #
C3538950
Description
-65℃~+175℃ 1.78kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors