P0805Y4760BBT
MFR.Part #
P0805Y4760BBT
JLCPCB Part #
C4045110
Description
-55℃~+155℃ 200mW 476Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount